DETOXIC

Heqni qafe infeksionin parazitar menjëherë

 • Zhdukni larvat që hyjnë në trup
  me një trajtim të vetëm
 • Përmirësoni shëndetin tuaj
  mbrojini organet tuaja jetësore nga larvat
 • Përmirësoni procesin e tretjes
  funksionimi i duhur i sistemit tuaj tretës

         Mimi i rregullt:

9500 LEK

Mimi i zbritur

4750 LEK*

Të dhënat tuaja janë të mbrojtura.

A ekziston rreziku i infeksionit?

Rreziku i infektimit të dëmtuesve shkon në shumë situata dhe aktivitete të përditshme: transport publik, restorante dhe kafene, shkollë dhe shesh lojërash, përmes kafshëve shtëpiake, përmes përdorimit të një tryeze të përbashkët zyre. Ne gjithashtu mund të infektohemi nga një shtrëngim duarsh miqësor ose një transaksion i thjeshtë parash.

Mënyra më e shpejtë për larvat e dëmtuesve për të hyrë në trupin tonë është përmes ushqimeve të ndotura: pemë dhe perime të lara dobët, mish të gatuar jo mirë, peshk, etj.

Për shkak se ato mund të kenë shumë forma dhe madhësi të ndryshme, ato mund të shkaktojnë një gamë shumë të gjerë të problemeve shëndetësore.

Ata mund të:

 • zhvendosja në të gjitha organet dhe indet
 • të jetë e vendosur në zorrë, mëlçi, mushkëri, tru dhe madje edhe sytë
 • rritja dhe riprodhimi në trupin tonë
 • ndikojnë në integritetin e guaskës dhe membranave
 • thithja e lëndëve ushqyese dhe sekretimi i mbeturinave

Si e dini se keni dëmtues në trupin tuaj?

Shpesh është mjaft e vështirë të zbulohen parazitët në trup. Sidoqoftë, simptomat e mëposhtme mund t'ju ndihmojnë në këtë detyrë:

 • Sëmundjet e zakonshme
 • Sytë e lagur dhe hunda e rreptë
 • Skuqje, lodhje
 • Dhimbje koke të shpeshta, konstipacion ose diarre
 • Dhimbje në nyje dhe muskuj
 • Humbja e oreksit për të ngrënë
 • Nervozizëm dhe pagjumësi
 • Baganta nën sy

Si mund të mbroheni nga sëmundja e larvave? Provojeni DETOXIC!

Produkt shumë i specializuar për të trajtuar dhe parandaluar këtë infeksion.

Cfare eshte DETOXIC;

Ajo DETOXIC është një trajtim, me përbërës plotësisht natyral që trajton plotësisht të gjitha llojet e dëmtuesve. Produkti ndihmon në eliminimin dhe detoksifikimin e të gjitha substancave të rrezikshme të prodhuara nga larvat që hyjnë në trup dhe grumbullohen në trup. Ky produkt gjithashtu pastron gjakun, rigjeneron indet e reja, stimulon metabolizmin dhe aktivizon sistemin imunitar.*

Sintezë DETOXIC dhe veprimi i përbërësve të tij:

Falë një grup ekstraktesh aktive bimore,DETOXICju ndihmon të mposhtni shpejt parazitët. Ajo DETOXIC shkatërron vizitorët që fton, largon substancat toksike nga indet, përmirëson tretjen dhe proceset metabolike. * Le të flasim për efektin terapeutik të secilit përbërës:

Molekulat Grumbulluese "A"
Derri i egër

Anshtë një bimë aromatike, tonike, tretëse që pastron gjakun. Ajo eliminon dëmtuesit në të gjitha fazat e zhvillimit të tyre. Ka veti anti-inflamatore dhe antibakteriale. Normalizon metabolizmin dhe përmirëson tretjen.

Molekulat e grumbullimit "G"
Safflower

Ka një veprim të fuqishëm anti-inflamator dhe ndihmon në eliminimin e substancave të dëmshme nga trupi. Ka gjithashtu efekt antiparasitik, antifungal dhe antibakterial në trup.

Molekulat kllaster "F"
Karafil

Ndihmon për të ndaluar rritjen e mikroorganizmave siç janë bakteret. Hulumtimet kanë treguar që përbërjet e gjetura në karafil ndihmojnë në mbrojtjen kundër kancerit dhe kurimin e ulcerave të stomakut.

Veproni produktin

Pastrimi nga larvat fillon menjëherë pas ditëve të para të trajtimit. Përbërësit aktivë futen në traktin gastrointestinal dhe më pas futen në rrjedhën e gjakut. Gjaku i transferon ato në organe dhe inde, ku ai fillon punën e tij DETOXIC. Përdorimi oral.*

Dozimi dhe koha e trajtimit

Ajo DETOXIC mund të merret për qëllime terapeutike dhe parandaluese. Nuk ka nevojë për recetë. Rekomandohet ta përdorni pas ngrënies dy herë në ditë.

Përparësitë e saj shtesë DETOXIC:

vepron kundër të gjitha llojeve të dëmtuesve të trupit të njeriut*

plotësisht të lirë trupin nga trupat e huaj*

nuk përmban kimikate të dëmshme*

shërim i plotë nga cikli i parë i trajtimit*

përmirëson strukturën e lëkurës, forcon flokët dhe thonjtë*

shije e këndshme*

logo

  Heqni qafe dëmtuesit një herë e përgjithmonë!

 *i testuar dermatologjikisht

Sasia e produktit në dispozicion në ofertë është e kufizuar.

Pricemimi bazë: 9500 LEK

Pricemimi i zbritur: 4750 LEK

POROSITNH TANI